Vestuviniai žiedai: kaina, populiariausi modeliai bei prietarai

Vestuviniai žiedai yra svarbi kiekvienos susituokusios poros gyvenimo dalis. Jie simbolizuoja Jūsų amžiną meilę ir bus ant pirštų visą likusį gyvenimą. Vestuviniai žiedai dažnai yra vienas sunkiausių sprendimų tuoktis besiruošiančiai porai. Juk reikia nepasimesti tarp daugybės pardavėjų, modelių įvairovės bei, žinoma, įvairiausių prietarų, kuriais dažnai tiki būtent nuotakos. Taigi, kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Prietarai apie vestuviniai žiedus: tikėti ar ne?

Ko gero, vienas populiariausių ir labiausiai paplitusių prietarų apie vestuvinius žiedus yra tai, kad jie būtinai turi būti lygūs, paprasti, kitaip tariant, klasikiniai. Turint tokius žiedus ir gyvenimas kartu bus tolygus, be pykčių ar kitokių kliūčių. Dar senais laikais buvo tikima, kad negalima graviruoti žiedų, inkrustuoti į juos brangakmenių ir t. t. Tokiu atveju jaunųjų laukia sunkus, varganas gyvenimas. Vis dėlto juvelyrai yra linkę juoktis iš tokių išgalvotų prietarų, kurie visiškai nepasiteisina. Vertėtų rinktis tokius vestuvių žiedus, kurie atspindi Jus ir Jūsų porą, vertybes.

Taip pat egzistuoja prietaras, kad vestuvinio žiedo negalima dėtis ant viduriniojo piršto. Pasak liaudies išmintis, tai neš blogą energiją. Taip yra todėl, kad nuo senų senovės yra priimta nešioti šį meilės simbolį ant bevardžio piršto, o kiti variantai – nepriimtini. Bet XXI a. jau viskas tampa normalu, tad ir vestuvinį žiedą galima nešioti ant bet kurio, Jums patogaus, piršto.

Anot prietarų, vestuvinių žiedus būtina nešioti visur ir visada, jų niekada nenusimauti. Taip elgdamiesi apsisaugosite nuo ligų, pavydo, nerimo bei kitų negandų. Tačiau vėlgi juvelyrai juokiasi, kad nuolat nešiojamas žiedas apsibraižo, išsipurvina, tad bent kartą į metus reikėtų jį atnešti išvalyti ir nupoliruoti. Tad tikrai bent kartais būtina jį nusiimti, o jokios ligos ir negandos per tą dieną tikrai neužpuls.

Populiariausi vestuvinių žiedų modeliai 2020

Jau tapo įprasta manyti, jog žmonos ir vyro vestuviniai žiedai turi būti vienodi. Tačiau jau kelerius metus tampa populiaru rinktis skirtingus žiedus. Juk kiekviena asmenybė skirtinga… Galbūt moteriai patinka prabanga, o vyrui – paprastumas. Tad viską galima suderinti juvelyro pagalba!

Žiedai gali būti skirtingi ne tik pločiu, bet ir spalva, dizainu, forma, modeliu. Pavyzdžiui, vyras gali išsirinkti 6-7 mm pločio klasikinį žiedą, kuris tiks prie bet kurio stiliaus, bus patogus ir neišsiskiriantis, o žmona – briliantinę juostelę, kuri patrauks kiekvieno praeivio akį.

Taip pat 2020-2021 m. ypač populiarūs baltojo aukso žiedai. Jau pastaruosius du metus net 73 % vestuvinių žiedų yra pagaminami iš platinos ir baltojo aukso.

2020 m. populiarios grubios struktūros, t. y. grubus pamatas arba deimantinio šlifavimo faktūra. Toks dizainas paverčia žiedą visiškai išskirtiniu ir unikaliu.

Jau keletą pastarųjų metų madoje išlieka briliantinė juostelė ant moters žiedo. Jas sudaro nuo 0,2 iki 2 karatų deimantų svorio.

Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?

Kaip jau galima suprasti, vestuvinių žiedų kainos priklauso nuo dizaino bei visų Jūsų pageidavimų. Kainos gali svyruoti nuo 250 eurų iki … Kadangi žiedus nešiosite visą gyvenimą, šiam pirkiniui nereikėtų pašykštėti šiek tiek didesnės sumos, tačiau rezultatu džiaugsitės ištisais dešimtmečiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *