TOP 5 sužadėtuvių žiedai 2021 metais

Jau visai netrukus sulauksime pavasario. Šiuo ypatingu laikotarpiu bunda jausmai bei norisi pagaliau priimti lemtingus sprendimus. Vienas tokių – prisiekti amžiną meilę savo išrinktajai. O tobulai priesaikai juk reikalingas tobulas žiedas, tiesa?

Apsilankius bet kurioje juvelyrikos dirbinių elektroninėje parduotuvėje ar užsukus į studiją gyvai rasite šimtus skirtingų sužadėtuvių žiedų variantų. Išsirinkti gali būti tikrai sudėtinga. Todėl nusprendėme pasidalinti, kokie yra TOP 5 sužadėtuvių žiedų modeliai šiais 2021 metais. Tikrai nesuklysite pasirinkdami vieną iš jų!

1. Geltono bei rožinio aukso sužadėtuvių žiedai

Greičiausiai jau šimtus kartų girdėjote, kad sužadėtuvių žiedas privalo būti pagamintas iš balto aukso arba platinos. Netiesa! Šiltų atspalvių metalas tampa vis populiaresniu. Todėl būtent 2021 metais geltono arba rožinio aukso sužadėtuvių žiedas yra pats geidžiamiausias pasirinkimas.

Vestuvinius žiedus greičiausiai taip pat rinksitės geltono arba raudono aukso, todėl šiltų atspalvių sužadėtuvių žiedas ateityje puikiai derės prie vestuvinio žiedo ir Jūsų išrinktoji galės šiuos abu papuošalus nešioti kartu.

Verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad geltonas auksas puikiai dera su žaliais smaragdais arba tamsiai rožiniais rubinais, o rožinis auksas idealiai pabrėžia geltonų safyrų grožį bei išskirtinumą, todėl sužadėtuvių žiedas gali būti ne tik su deimantais, tačiau ir su minėtais spalvotais brangakmeniais. Dar vienas puikus būdas nustebinti savo mylimąją bei išsiskirti iš minios, tiesa?

Sužadėtuvių žiedas „Renesanso“ su rubinu ir deimantais

2. Išskirtinės deimantų formos

Klasikinis sužadėtuvių žiedas su vienu apvaliu centriniu briliantu be abejonės yra nemirštanti klasika. Toks žiedas visada bus geidžiamas ir puikiai atrodys ant grakščių moters pirštų. Tačiau 2021 metais siūloma pagalvoti ir apie kitokių formų centrinius deimantus.

Pavyzdžiui, kvadratinis princesės formos deimantas puikiai tiks griežtesnį stilių mėgstančiai asmenybei. Taip pat, šios formos deimantas yra antras pagal populiarumą po brilianto, todėl rasite tikrai platų išskirtinių sužadėtuvių žiedų asortimentą būtent su tokiais deimantais.

Sužadėtuvių žiedas „Primavera“ su deimantu

Verta pagalvoti apie ovalo bei kriaušės formos deimantus. Tokie deimantai vizualiai prailgina pirštus bei pabrėžia jų grakštumą, todėl neabejotinai patiks Jūsų antrajai pusei. O jei norisi itin puošnaus bei elegantiško varianto, rinkitės sužadėtuvių žiedą, kuris būtų puoštas ir papildomais smulkiais briliantais, kurie suteiks žėrėjimo bei išskirtinio žavesio.

Sužadėtuvių žiedas „Fabijana“ su kriaušės formos centriniu deimantu

3. Žiedai su deimantine juostele

Greičiausiai jau teko girdėti, kad eternity tipo deimantinės juostelės šiuo metu yra pats paklausiausias papuošalas. Tai žiedas per visą arba pusę rėmelio puoštas mažais briliantais. Šio dizaino žiedą galima nešioti vieną arba kartu su vestuviniu ar sužadėtuvių žiedu. Todėl, jei norite iš tiesų nustebinti savo mylimąją, tokio tipo žiedas yra skirtas būtent Jums.

Sužadėtuvių žiedas gali būti deimantinės juostelės tipo su vienu centriniu deimantu. Šis modelis dėkingas tuo, kad šoniniai briliantai suteikia papildomo spindesio, todėl centrinis deimantas gali būti ir mažesnis – 0.30 ar 0.50 karatų svorio.

Sužadėtuvių žiedas „Roma“ su briliantais

Jei ieškote ryškesnio varianto, tuomet galite rinktis masyvesnį žiedą – vientisą klasikinio sužadėtuvių žiedo ir deimantinės juostelės derinį. Toks papuošalo dizainas užtikrintai išsiskirs iš minios bei tiks savimi pasitikinčiai asmenybei.

Sužadėtuvių žiedas „Indigo“ su deimantais

4. Klasikiniai sužadėtuvių žiedai su „prieskoniu“

Klasikinio stiliaus mylėtojams 2021 metais siūloma ieškoti aukso viduriuko tarp klasikinio sužadėtuvių žiedo su vienu centriniu briliantu ir modernių sužadėtuvių žiedų bei unikalių detalių. Tai gali būti įdomesnių formų žiedai, puošti minimalistiniais ornamentais arba sparčiai populiarėjantis trijų skirtingo dydžio deimantų derinys.

Taip pat, galima rinktis visiškai klasikinio modelio žiedą, tačiau derinti kelių spalvų auksą arba ieškoti žaismingesnių centrinio akmens laikiklių, kurie pabrėžia centrinio akmens grožį bei dydį. Rekomenduojama rinktis ir platesnį žiedo rėmelį, kuris suteiks Jūsų pasirinktam papuošalui užtikrintumo bei autentiškumo.

Sužadėtuvių žiedas „Olivia“ su briliantu

5. Individualaus dizaino sužadėtuvių žiedas

Šiandieninės gamybos technologijos leidžia kurti individualius juvelyrikos dizainus pagal Jūsų asmeninius pageidavimus. Net jei savo galvoje turite pačią beprotiškiausią sužadėtuvių žiedo dizaino idėją – ją tikrai galima įgyvendinti!

Tačiau, žinoma, jei jau išsirinkote norimą žiedo modelį juvelyrikos studijoje, tikrai nereikia kurti kažko naujo. Truputėlis fantazijos ir net maža detalė gali paversti papuošalą visiškai individualiu. Tokios detalės gali būti išgraviruotas tekstas vidinėje sužadėtuvių žiedo pusėje arba tam tikras jūsų porai svarbus simbolis, kuriuo gali būti papuoštas šis ypatingas juvelyrikos dirbinys. O galbūt tai Jūsų išrinktosios mylimiausias akmuo ar tam tikras specialus skaičius briliantų? Pasidalinkite savo idėjomis su juvelyrikos studijos konsultantu ir kartu galėsite sukurti patį išskirtiniausią sužadėtuvių žiedą, kurio neturės niekas kitas!

Žiedas „Artemidi“ su juodu deimantu ir briliantais

Tikimės, kad šie TOP 5 2021-ųjų metų sužadėtuvių žiedų dizainai Jums pagelbės apsisprendžiant, kokį sužadėtuvių žiedą pasirinkti. Atminkite, kad tai Jūsų meilės bei rūpesčio simbolis, todėl neverta skubėti renkantis. Apgalvokite, kokie variantai gražūs Jums ir kokie patiktų Jūsų išrinktajai. Jei išsirinkti vieną pasirodys sudėtinga – pasidalinkite savo idėjomis su juvelyrikos studijos konsultantu, kuris tikrai pagelbės ir visada pasiūlys išeitį. Sėkmės ieškant to vienintelio sužadėtuvių žiedo!

Straipsnį paruošė INDIVI juvelyrikos studijos papuošalų ekspertė Viktorija Matuzonytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *