Tobula gimtadienio dovana JAI. Kaip nustebinsite šį kartą?

Gimimo diena – ypatinga šventė, pažyminti, kiek daug jau pasiekta bei patirta ir kiek dar visko laukia ateityje. Savo brangią gyvenimo moterį norisi nustebinti kažkuo ypatingu bei mielu širdžiai. Žinome, kad kartais išrinkti tą vieną tobulą dovaną gali būti šiek tiek sudėtinga, todėl norime pagelbėti. Esame įsitikinę, kad papuošalas su brangakmeniu arba perlu gali tapti prabangia bei įsimintina dovana, kuri džiugins ilgus metus. Tad, kaip nustebinsite šį kartą?

Asmeninis papuošalas

Tikriausiai viena unikaliausių bei širdžiai mieliausių dovanų yra kažkas individualaus, skirto būtent tam žmogui. Pavyzdžiui, tai galėtų būti pakabukas su pirma vardo raide. Šis nedidelis, tačiau prasmingas papuošalas galės būti dėvimas kiekvieną dieną ir visada turės prasmę bei primins tą žmogų, kuris šią dovaną įteikė. Vardo raidę galima papuošti baltais mažais briliantais arba juodais deimantais. O galbūt norisi kažko spalvingo bei išsiskiriančio iš minios? Tuomet, pakabuką galima inkrustuoti žaliais smaragdais, tamsiai rožiniais rubinais arba sodriai mėlynais safyrais.

Pakabukas su vardo raide

Beje, pakabukas – ne vienintelis asmeninis papuošalas su vardo raide. Tai gali būti ir žiedas ar net apyrankė. Tiesa, norint pagaminti žiedą, teks įdėti šiek tiek pastangų aiškinantis piršto dydį.

Apyrankė su vardo raide

Dar vienas išskirtinis ir tikrai visiškai asmeninis papuošalas, kurį galite įteikti – tai pakabukas su graviruotu tekstu. Jei žinote žmogaus, kuriam skirta dovana, mylimiausią frazę arba gyvenimo moto, kuriuo vadovaujasi – drąsiai rinkitės tai. Taip pat, gali būti graviruojamas vardas, svarbi data, o galbūt turite tekstą, kurio prasmė yra žinoma tik Jums abiems? Nepamirškite, kad pakabuką galite papuošti ir vienu ar keliais briliantais, kurie suteiks papildomo puošnumo bei žavesio.

Pakabukas „Aija“ su individualiu graviravimu

Eternity tipo žiedas

Vadinamasis eternity tipo žiedas simbolizuoja begalybę. Tai gali reikšti ir niekada nesibaigianti Jūsų rūpestį bei meilę kitam žmogui. Tai puiki dovana antrai pusei arba mamai ar dukrai. Mažais spindinčiais akmenukais gali būti puoštas visas arba pusė žiedo rėmelio. Deimantinę juostelę lengva derinti su kitais, jau turimais žiedais, todėl tai universali dovana, su kuria tikrai neprašausite.

Žiedas „Trivia“ su briliantais

Dažniausiai eternity tipo žiedai yra puošiami baltais briliantais arba juodais deimantais, tačiau vis dažniau pasirenkami spalvoti akmenys, tokie kaip mėlyni ar rožiniai safyrai, rubinai ar smaragdai. Jei nežinote, kokius akmenis žiedui papuošti pasirinkti – pagalvokite apie mėnesį, kurį yra gimęs dovanos gavėjas, kadangi kiekvienas mėnuo turi jam priskirta brangakmenį. Tokiu būdu, šis papuošalas taps įsimintina bei prasminga dovana.

Žiedas su smaragdais, 0.01 ct

Papuošalai su perlais

Turbūt sutiksite, kad papuošalai su perlais yra laikui nepavaldi klasika, skirta elegantiškoms bei savimi pasitikinčioms moterims. Juvelyrika su perlais taps puikia dovana jubiliejaus proga žmonai, mamai ar draugei.

Jei norisi visiškai tradicinio varianto, rinkitės baltus upinius arba švelniai rožinius jūrinius perlus. Puikia dovana galėtų tapti rinkinys – auskarai bei pakabukas arba žiedas ir apyrankė. Jei norisi daugiau puošnumo – perlai gali būti derinami su baltais briliantais arba tamsiai mėlynais safyrais.

Auskarai su perlais ir deimantais

Jei moteris, kuriai skirta gimtadienio dovana, baltus perlus savo papuošalų dėžutėje jau turi – galite ją nustebinti tamsiais bei paslaptingais Taičio perlais. Šie perlai unikalūs savo visiškai natūraliai susiformuojančiais atspalviais, kurie gali vyrauti nuo šaltai sidabrinio ar net juodo iki žalsvų bei violetinių tonų, primenančių povo plunksnas. Nerasite nei vieno tokio paties Taičio perlo, todėl tai gali tapti simboliška dovana ryškiai, nuotykių ieškančiai asmenybei.

Pakabukas su Taičio perlu ir briliantais

Mėgstančias šiltus atspalvius moteris siūlome pradžiuginti dar viena ypatinga perlų rūšimi – auksiniais Pietų jūros perlais. Šie gražuoliai Lietuvoje vis dar retai sutinkami, todėl be abejonės nustebins bei papuoš dovanos gavėją plačia šypsena. Auksiniai Pietų jūros perlai idealiai dera su geltonu arba rožiniu auksu bei baltais briliantais, kurie dar labiau paryškina blizgų perlų paviršių. Pakabukas ar auskarai su šiais prabangiais perlais bus tinkami pasipuošti išskirtinėmis progomis.

Auskarai su auksiniais Pietų jūros perlais ir briliantais

Tikimės, kad šios papuošalų idėjos Jums padės išrinkti pačią gražiausią dovaną, kuri nuolat primins, kokia mylima ir vertinama yra moteris, kuriai skirtas šis siurprizas.

Straipsnį paruošė INDIVI papuošalų ekspertė Viktorija Matuzonytė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *