Sužadėtuvių žiedas – susikurk dizainą pats

Išsirinkti sužadėtuvių žiedą – vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria pirštis besiruošiantis vyras. Juk žiedų yra begalė ir kiekvienas dizainas savaip gražus. Tačiau kartais gali pasirodyti, kad nors žiedų yra begalybė, vis dėlto nepavyksta rasti To Vienintelio! Tad ką tokiu atveju daryti? O gi susikurti žiedelį pačiam! Taip, tai įmanoma! Tokiu būdu sužadėtuvių žiedas taps 1000 kartų reikšmingesnis ir itin unikalus.

Individualus dizainas

Darant specialų užsakymą, galima susikurti bet kokį žiedą, kokio tik pageidaujate. Galite išsirinkti tiek auksą, tiek žiedo formą, tiek deimantą ar jo formą. Tad fantazijai ribų nėra!

Mūsų „Indivi“ juvelyrikos parduotuvėje galite rasti viską, ko pageidauja širdis, tačiau jei vis dėlto norite kažko išskirtinio ir vienetinio, tuomet kreipkitės į mūsų juvelyrus, kurie išpildys svajones. Tokiu atveju žiedas kuriamas pagal Jūsų skonį, pageidavimus, viziją bei, žinoma, biudžetą.

Kiekvienas juvelyras puikiai supranta, kad kiekvienam vyrui sužadėtuvių žiedo išrinkimas – ypatingas momentas. O paieškų vaisius puikuosis ant sužadėtinės rankos visą gyvenimą, todėl šis darbas – išties atsakingas ir reikalaujantis laiko! 

Žiedas „Gardenia“ su mėlynu safyru ir briliantais 

Sužadėtuvių žiedų tendencijos 2020

Nors šie metai jau įpusėjo, vis dėlto jau per pirmuosius kelis mėnesius galima buvo pastebėti kokie yra dažniausiai pasitaikantys sužadėtuvių žiedų pasirinkimai.

Visų pirma, pirmauja geltonasis auksas. Galbūt taip yra todėl, kad ir vestuvinius žiedus poros planuoja darytis geltono aukso spalvos, tad geriau nemaišyti kelių žiedų iš skirtingo aukso. Tiesa, dar prieš metus, pirmavo platina ir baltasis auksas, tačiau panašu, kad įprastas – geltonas – auksas grįžta.

„Kalibri“ sužadėtuvių žiedas su briliantais"Odri" sužadėtuvių žiedas su briliantais

Žiedas „Kalibri“ su briliantais                                          Žiedas „Odri“ su  briliantais                              Žiedas „Mūza“ su briliantais

Taip pat pastebimas unikalumo troškimas. Kiekvienas vaikinas atėjęs į parduotuvę rinktis žiedo ieško unikalaus, kažko išskirtinio, vienetinio. Vis dažniau vyrai nevengia susikurti žiedus pagal spec. Užsakymą ir taip parodyti išskirtinę meilę savo damai.

Nors nuo senų senovės sužadėtuvių žieduose dominavo vienas deimantas, jau kelis pastaruosius metus, vaikinai vis dažniau renkasi žiedelius su keletu brangakmenių. Taip pat pastebima, kad 2020 m. dažniausiai pasirenkami trys deimantai. 

Žiedas „Lily“ su topazu ir briliantais                         Žiedas „Kemera“ su briliantais                          Žiedas „Deivė“ su briliantais 

Dar viena įdomi tendencija – spalvoti akmenukai. Po truputį į madą išsiveržia spalvoti brangakmeniai, kurie suteikia tikros prabangos ir išskirtinumo įspūdį. Tad tie, kurie ketinate kurti sužadėtuvių žiedą patys – pasitelkite fantaziją, ir nustebinkite merginą su įdomių spalvų akmenukais.

Žiedas „Gardenia“ su rausvuoju safyru ir briliantais      Žiedas „Alexa“ su mėlynu safyru     Žiedas „Gardenia“ su citrinu ir briliantais

Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai taip pat įgauna vis didesnį autoritetą. Juvelyrai net abejoja, ar jie kada išeis iš mados. Šių žiedelių moto „mažiau yra daugiau“, tad galbūt toks šūkis taip pat puikiai pasiteisina ir santykių srityje?

Žiedas „Diana“ su smaragdu

Nors, kaip minėta, vis dažniau vaikinai renkasi išskirtinius žiedus, vis dėlto klasika yra klasika, ir ji, ko gero, niekuomet neišeis iš tendencijų viršūnės. Tad ir klasikiniai sužadėtuvių žiedai vis dar populiarūs bei pavergia kiekvienos merginos širdį. Minimalizmas ir subtili klasika dovanoja neapsakomą elegancijos bei rafinuotumo jausmą.

Žiedas Vitta su briliantu 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *