Karščiausios papuošalų tendencijos

Nors prabangūs bei kokybiški papuošalai kaip ir maža juoda suknelė niekada neišeina iš mados, juvelyrikos pasaulyje taip pat egzistuoja tam tikros tendencijos. Tad kokiu gi papuošalu papildyti savo įvaizdį šį pavasarį ir atrodyti ne tik prabangiai, bet ir madingai?

Spalvoti brangakmeniai

Šalia papuošalų su amžiną meilę simbolizuojančiais briliantais sparčiai populiarėja papuošalai su spalvotais brangakmeniais. Ryškūs, žaižaruojantys brangakmeniai yra būtent tai, ko reikia po ilgos, niūrios žiemos, kad atrodytumėte drąsios, žavingos ir gyvybingos. Karališkieji mėlynieji safyrai, kraujo spalvos gyvybingumu alsuojantys rubinai, sodriai samanų spalvos smaragdai paįvairina bet kurį papuošalą ir paverčia jį išskirtiniu. Spalvotas brangakmenis gali būti pagrindinis papuošalo akcentas arba žavingai kontrastuoti su tame papuošale žėrinčiais briliantais. Ypatingai madingais po 2018 „Auksinių gaublių“  apdovanojimų tapo žalieji smaragdai, kurie buvo pagrindiniu  akcentu šalia juodų vakarinių suknelių, dėvimų siekiant išreikšti protestą prieš Holivude vykstantį seksualinį priekabiavimą. Žaliaisiais smaragdais įžymybės pasipuošė ne tik dėl to, kad šie brangakmeniai simbolizuoja viltį, tačiau ir dėl to, kad žalia laikoma simboline moterų, prieš šimtmetį kovojusių už lyčių lygiateisiškumą, spalva. Įspūdingi smaragdai per „Auksinių gaublių“ apdovanojimus ne tik efektingai papildė juodai pasipuošusių damų įvaizdį, bet ir įgavo svarbią simbolinę reikšmę.

Ashley Judd
Catherine Zeta Jones

Paslaptingieji Taičio perlai

Coco Chanel yra pasakiusi, kad kiekviena moteris privalo turėti perlų vėrinį. Ir ji buvo visiškai teisi. Juk perlai – tai išskirtinės prabangos, elegancijos, gracingumo, stiprybės ir grožio simbolis. Tačiau ilgą laiką klasika buvusius baltuosius perlus į antrąją vietą po truputį nustumia egzotiškieji Taičio perlai. Aplink Taitį ir Polinezijos salas randami Taičio, dažnai vadinami juodaisiais perlais, yra vieni iš geriausiai vertinamų perlų rūšių pasaulyje. Šių perlų spalva varijuoja nuo sidabrinės iki tamsiai pilkos spalvos ir gali turėti rožinių, žalių ar mėlynų atspalvių. Nors vakarų pasaulis jau seniai atrado juoduosius magiškuosius perlus ir jais puošėsi tokios žvaigždės kaip fatališkoji Angelina Jolie ir stiliaus ikona Sarah Jessica Parker, į Lietuvą juodųjų perlų mada atkeliavo visai neseniai. Jų trokšta tiek solidaus amžiaus damos, tiek jaunos išskirtinumą mėgstančios merginos. Juodujų perlų magijai neatsispyrė net Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri vizitui su Jungtinių Amerikos valstijų vadovu Donaldu Trumpu pasirinko auskarus būtent su Taičio perlais, taip dar labiau pabrėždama savo eleganciją ir stiprybę.

Sarah Jessica Parker
Angelina Jolie
Dalia Grybauskaitė

Amžinieji moterų draugai – deimantai

„Deimantai – geriausi merginų draugai“ – kadaise dainavo Marilyn Monroe. Geriausi ir geidžiamiausi draugai jie išliko ir iki šių dienų, tik keitėsi papuošalų su deimantais dizainai. INDIVI juvelyrikos studijoje pastebima tendencija, kad vertinantys prabangą ir išskirtinumą klientai vis dažniau ieško žiedo ne su vienu centriniu brangakmeniu, o įspūdingesnio dizaino su eilute šoninių briliantų. Šoniniai briliantai gali būti išdėstyti keliomis eilėmis, o kartais, kad žiedas taptų išskirtinis ir ypatingas, centrinį akmenį pakanka įkomponuoti tarp dviejų mažesnių briliantų. Būtent tokį sužadėtuvių žiedą Princas Haris 2017 metų pabaigoje įteikė savo mylimajai Megan Markle. Tai pati naujausia ir madingiausia sužadėtuvių žiedų tendencija.
Taip pat vis populiaresni tampa amžinybės žiedai, inkrustuoti vienodo dydžio deimantais per visą ar iki pusės rėmelio. Kadangi dabar labai madinga derinti daug smulkių papuošalų, tokie amžinybės žiedai puikiai derės prie kitų minimalistinio dizaino žiedelių ar klasikinio vestuvinio žiedo ir kartu atrodys labai efektingai.

Megan Markle ir Princas Haris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *