Kaip nustebinti Šv. Valentino dienos proga?

Iki Meilės dienos laiko liko jau nedaug, o vis dar kankinatės galvodami, kaip nudžiuginti savo antrąją pusę? Turime keletą idėjų, kurios nustebins bei nudžiugins Jūsų mylimąją!

Nepamirškite, kad šią dieną svarbiausia rūpestis, atitinkamas dėmesys bei meilė savo partnerei. Tad kartu leiskitės į romantišką pasimatymą ir mėgaukitės vienas kito kompanija.

Trūksta idėjų jaukiam vakarui? Galbūt galime pasiūlyti keletą variantų, tinkamų šiai dienai.

Greičiausiai be staliuko rezervacijos mylimame restorane bei šventinės vyno ar šampano taurės tikrai neišsisuksite. Tačiau patariame suskubti ir vietą restorane rezervuoti iš anksto, kadangi porų, norinčių jaukiai pavakarieniauti žvakių šviesoje bus tikrai nemažai. Prieš vakarienę, puikus planas kartu apsilankyti kine. Tuo tarpu jei ieškote kažko unikalesnio – verta peržvelgti mieste vykstančių koncertų bei spektaklių repertuarus. O galbūt norite unikalios pramogos drauge ir naujų potyrių? Vasario 14-ąją organizuojama itin daug bendrų užsiėmimų poroms – nuo šampano degustacijų iki keramikos užsiėmimų. Leiskite atsiskleisti Jūsų fantazijai ir praleiskite nepamirštamą dieną drauge!

Žinoma, kaip gi be staigmenų? Išrinkti dovaną Meilės dienos proga gali būti išties sudėtinga, tačiau verta įdėti pastangų ir nudžiuginti savo antrąją pusę. Žemiau pateikiame keletą dovanų variantų ir tikimės, kad galėsite lengvai bei užtikrintai išrinkti pačią nuostabiausią dovaną savo mylimajai.

Papuošalai su perlais

Ar žinojote, kad perlai būna ne tik mums įprastos pieno baltumo spalvos, tačiau ir rožiniai, auksiniai ar net tamsiai sidabriniai bei mėlyni?

Upiniai perlai – nemirtinga klasika, kuri nudžiugins kiekvieną moterį. Ypač tiks tamsesnių plaukų savininkėms, kurie dar labiau paryškins perlų baltumą.

Pakabutis su perlu ir deimantu

Auksiniai Pietų jūros perlai – itin šiltų auksinių atspalvių, lietuvių kuriamoje juvelyrikoje dar labai retai sutinkami perlai, kurie nuostabiai derės su geltonu ar raudonu auksu. Ieškantiems kažko unikalaus ir reto, tai gali būti puikus dovanos pasirinkimas.

Žiedas su auksiniu Pietų jūros perlu

Paslaptingieji Taičio perlai – nuostabaus grožio, tamsių atspalvių perlai, kurie puikiai derės su mažu briliantu bei baltu auksu. Patiks drąsioms moterims, norinčioms išbandyti kažką naujo.

Pakabukas su Taičio perlu ir deimantais

Papuošalai su deimantais

Turbūt jau puikiai žinote, kad deimantai simbolizuoja amžinybę ir nepalaužiamą stiprybę. Tai nemirštančios meilės bei rūpesčio simbolis, kuris nepalieka abejingų.

Jei moteriai tai vienas pirmųjų papuošalų su deimantais – pradžiai vertėtų rinktis klasikinio, minimalistinio stiliaus papuošalo variantą su vienu centriniu deimantu. Populiariausias ir užtikrintas dovanos variantas – pakabutis ar auskarai „Klasika“ ir „Halo“. Šie modeliai geriausiai atskleidžia deimanto savybes, o visas dėmesys atkreipiamas būtent į akmenį.

Pakabutis „Halo“

Tuo tarpu, jei deimantai moteriai jau nėra naujiena, rekomenduojame rinktis kiek puošnesnius papuošalų variantus, kai centrinis deimantas derinamas kartu su smulkesniais šoniniais briliantais.

0,21 ct pakabukas su briliantais

Papuošalai su brangakmeniais

Norintiems kažko ryškaus, rekomenduojame rinktis spalvotus brangakmenius, tokius kaip safyrai, smaragdai ar rubinai.

Safyras – itin tvirtas, dažniausiai sodrios mėlynos spalvos akmuo. Puikiai derės su baltu auksu, o norint dar labiau pabrėžti akmens ryškumą, rekomenduojame rinktis modelį, puoštą baltais šoniniais briliantais, kurie atskleis safyro grožį.

Žiedas „Juliette“ su mėlynu safyru

Smaragdas – ryškios žalios spalvos akmuo, idealiai derantis su geltonu auksu. „Halo“ tipo pakabutis ar auskarai su smaragdais taps nepakartojama dovana.

Auskarai „Halo“ su smaragdais

Rubinas – intensyvios, tamsiai rožinės ar net raudonos spalvos akmuo, simbolizuojantis gyvybę bei jėgą. Puikiai tiks romantiškoms, jausmingoms moterims. Rubinas puikiai dera tiek su baltu, tiek su geltonu auksu.

Pakabutis „Halo“ su rubinu

Dovanų kuponas

Na, o jei pritrūkote idėjų, visada gali išgelbėti dovanų kuponas. Tai bus užtikrintas variantas, kurį pasirinkę tikrai neprašausite. Galbūt dovanų kuponas gali atrodyti ne itin išradinga, tačiau jei tikrai bijote nepataikyti su dovanos pasirinkimu, patikėkite, tai bus nuostabi išeitis. Mergina galės išsirinkti būtent tai, ko tikrai nori ir labai džiaugsis bei įvertins Jūsų pastangas nustebinti.

Jaukios ir šiltos Šv. Valentino dienos Jums linki INDIVI komanda!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *