Ką simbolizuoja kiekvienas brangakmenis?

Niekam ne paslaptis, jog kiekvienas brangakmenis turi savo energiją ir simboliką. Tad ir visi papuošalai su brangakmeniais ką nors duoda žmogui – jo nešiotojui. Vieni suteikia sveikatos, kiti drąsos, o dar treti atneša meilę. Tad ką simbolizuoja kiekvienas populiarus brangakmenis?

Gintaras

Gintaras – tai aistringos meilės ir ryškios saulės simbolis. Jis ramina žmogaus nervų sistemą, naikina nemalonumus, atneša laimę, dovanoja grožį ir ilgaamžiškumą, apsaugo nuo ligų. Gintaras apsaugo nuo nužiūrėjimo.

Safyras

Safyras tai išminties, teisingumo ir valdžios simbolis. Šis akmuo neša sėkmę visuose darbuose, turtus, laimę, ramybę ir dvasinį komfortą. Tai pasitikėjimo ir dorybės akmuo. Safyras – įsimylėjėlių ir jaunavedžių akmuo. Jis stiprina ištikimybę, suteikia dvasinį komfortą, sustiprina drąsą, ryžtą.

Pakabukas „Bella“ su safyru ir briliantais

Rubinas

Rubinas simbolizuoja meilę, sveikatą, jėgą, didybę, orumą ir tyrą grožį. Šis akmuo suteikia jėgų ir energijos. Senovėje raudonasis rubinas buvo laikomas aistros simboliu, o jo rausva atmaina – švelnios meilės įsikūnijimo simboliu. Toks jis yra iki dabar. Tad, rubinas skatina meilės ir aistros kerus.

Auskarai „Halo“ su rubinais

Opalas

Opalas yra tyrų sumanymų, ištikimybės ir pasitikėjimo akmuo. Vienas iš pačių brangiausių ir prieštaringiausių tarp vertingųjų mineralų. Tai likimo permainingumo simbolis, sužadina pasitikėjimą bei švelnią aistrą.

Smaragdas

Smaragdas yra vilties ir išminties akmuo. Jis stiprina atmintį, gerina nuotaiką ir net nuojautą. Tikima, kad nešiojantis smaragdą yra apdraustas nuo piktų kerų ir nelaimių. Juvelyrai teigia, kad inkrustuotas auksu smaragdas – idealus talismanas, kadangi tuomet jis sužadina žmoguje visa kas geriausia. Smaragdas užtikrina meilės ir santuokinės ištikimybės stiprumą.

Pakabukas „Aurora“ su smaragdu ir briliantais

Fluoritas

Fluoritas asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi. Jis suteikia aiškumą, greitą supratimą, koncentraciją, gerina atmintį, skatina naują pradžią, vidinį žinojimą. Tinka dirbantiems sunkų fizinį arbą įtemptą protinį darbą ir ypač žmonėms, dirbantiems su naujausiomis technologijomis.

Deimantas

Deimantas yra nepaprastos galios ir stebuklingų galimybių akmuo. Jis pritraukia sėkmę, meilę ir džiaugsmą kasdieniniame gyvenime. Tai tobulybės simbolis. Sėkmė, meilė ir džiaugsmas lydi deimanto nešiotoją.

Žiedas „UniqueIN.5“ su briliantais

 

Brangakmeniai pagal zodiako ženklą

 • Avinui tinka deimantas, granatas, rubinas, safyras ir ugninis opalas;
 • Jaučiui tinka safyras, smaragdas, turkis, jaspis.
 • Dvyniams – gintaras, citrinas, tigro akis, samaninis agatas;
 • Vėžiams – perlai, opalas, smaragdas, mėnulio akmuo, rožinis kvarcas;
 • Liūtams tinka citrinas, deimantas, gintaras, granatas, rubinas;
 • Mergelėms – agatas, ametistas, gintaras, fluoritas, safyras;
 • Svarstyklėms – koralas, jaspis, safyras, topazas;
 • Skorpionams tinka ametistas, magnetitas, rubinas, juodasis turmalinas;
 • Šauliams – sugilitas, topazas, jaspis, safyras, smaragdas;
 • Ožiaragiams – kalnų krištolas, gintaras, juodieji perlai, oniksas;
 • Vandeniams tinka turkis, azuritas, apatitas, opalas, fluoritas;
 • Žuvims – perlai, turkis, opalas, fluoritas, mėnulio akmuo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *