Išskirtinės kalėdinės dovanos JAI. Kuo nudžiuginti šį kartą?

Greičiausiai jau įsisukote į kalėdinį šurmulį ir pradėjote galvoti apie svarbiausias dovanas brangiems žmonėms. Žinome, kad kiekvienais metais tai tampa nemenku galvos skausmu. Juk taip norisi pataikyti ir nudžiuginti ypatinga staigmena!

Štai kvepalus dovanojote prieš keletą metų, o per praėjusias Kalėdas mylimą moterį nudžiuginote bilietais į teatrą ir šventine vakariene. Tokie siurprizai tikrai patinka beveik kiekvienai moteriai, tačiau jei norisi ne tik dovanos Kalėdoms, tačiau ir visam gyvenimui – prabangi juvelyrika su deimantais ar kitais brangakmeniais taps ne tik išskirtine šventine staigmena, tačiau ir suteiks išliekamąją vertę bei taps investicija į ateitį. O jei tokį pasirinkimą papildysite ir prabangia grožio procedūra – šios Kalėdos JAI taps tikrai nepamirštamos!

Žiedas su deimantu – dovana amžiams

Taigi, jei vis tik nusprendėte nudžiuginti savo mylimąją išskirtiniu papuošalu – neabejotinai rinkitės žiedą su deimantu. Nesvarbu, ar tai bus klasikinio dizaino rėmelis su vienu centriniu briliantu, ar deimantinė eternity tipo juostelė, šis juvelyrikos dirbinys taps mėgstamiausia puošmena.

Žiedas „Trivia“ su briliantais

Žiedas su deimantu turi ypatingą reikšmę – simbolizuoja išskirtinį dėmesį bei rūpestį, todėl tokią dovaną gavusi moteris jausis mylima bei vertinama. Juk deimantai – amžinybės simbolis, kuris savyje talpina tiek daug prasmės ir jausmų. Ne veltui deimantai pasirenkami ir sužadėtuvėms, kaip pasižadėjimo saugoti bei mylėti iki gyvenimo pabaigos ženklas.

Dovanojant žiedą su deimantu reikėtų atkreipti dėmesį į jau turimus moters, kuriai skirtas šis juvelyrikos dirbinys, papuošalus. Jei nepastebėjote itin daug nešiojamų aksesuarų bei puošmenų, tuomet rinkitės saugų variantą – klasikinio stiliaus, grakštaus rėmelio aukso žiedą su vienu baltu briliantu. Optimaliausias centrinio akmens svoris būtų 0.30 ct arba 0.50 ct. Toks papuošalas bus lengvai derinamas prie bet kokio stiliaus aprangos ir tinkamas nešioti kiekvieną dieną.

Žiedas „Diona“ su briliantu

Tuo tarpu, jei ieškote išskirtinio dizaino žiedo su deimantu arba norisi kažko išties puošnaus, deimantinė juostelė arba žiedas su trimis deimantais yra būtent tai, ko Jums reikia. Deimantinė juostelė gali būti puošta mažais žėrinčiais briliantais per visą arba pusę žiedo rėmelio. O ar žinojote, kad gali būti ne tik balti, tačiau ir juodi deimantai? Žinoma, toks pasirinkimas yra drąsus, tačiau neabejotinai unikalus, o ryškią akmenų spalvą dar labiau pabrėš geltonos arba raudonos spalvos auksas.

Žiedas „Kemera“ su trimis briliantais

Deimantinė apyrankė – jau turinčioms papuošalų su briliantais

Jei žiedą su deimantu moteris savo papuošalų dėžutėje jau turi, tačiau vis tiek norisi nustebinti kažkuo žėrinčiu – apyrankė, puošta smulkiais briliantais nepaliks abejingų. Bene pats populiariausias ir geidžiamiausias visame pasaulyje dizainas, tai „Tennis“ tipo apyrankė, per visą ilgį puošta vienodo dydžio baltais briliantais.

Deimantinė apyrankė „Tennis“

Toks juvelyrikos dirbinys simbolizuoja prabangą ir nepriekaištingą skonį. Svarbu atkreipti dėmesį, kad papuošalas gali būti dėvimas ne tik šventinės vakarienės ar kitos ypatingos progos metu, tačiau gali būti derinamas ir prie kasdieninės aprangos, kaip akį traukiantis akcentas. Juk ne veltui ir pasirinktas pavadinimas „Tennis“, kadangi dėl savo patogumo bei itin saugios ir tvirtos konstrukcijos apyrankė gali būti dėvima net užsiimant aktyvia veikla! Ar dar kyla abejonių?

Nepamirškite teigiamų emocijų bei išskirtinio rūpesčio

Sveikinant švenčių proga, svarbu ne tik atidžiai išrinkta dovana, tačiau ir išreiškiamos emocijos bei jausmai ją įteikiant. Taip norisi nustebinti nepaprastu rūpesčiu ir parodyti, kaip branginate savo mylimą moterį. Galbūt dėl šiandieninių nenumatytų aplinkybių pasaulyje mūsų galimybės kiek ribotos ir romantiška išvyka nustebinti kol kas nepavyks, tačiau kodėl gi nenudžiuginus specialiomis grožio procedūromis?

Ypatingas profesionalų dėmesys bei draugiška atmosfera leis Jūsų damai kokybiškai pailsėti bei pasimėgauti akimirka. Garantuojame, kad originalaus papuošalo su deimantu bei grožio procedūros duetas taps tobuliausia dovana, apie kokią tik būtų galima pasvajoti.

Vertinančioms ypatingą dėmesį

Tikimės, kad nors šiek tiek palengvinome Jums gyvenimą ir pasinaudosite mūsų idėjomis šventinėms dovanoms. Jei vis tik jaučiate neužtikrintumą ir abejojate, kad pasirinkote tinkamai, tuomet meskite šalin šiuos rūpesčius ir padovanokite galimybę moteriai išsirikti dovaną pačiai.

Dovanų kuponas ne tik sumažins Jūsų galimybę nepataikyti, tačiau ir parodys, kad žmogus, kuriam tai skirta, jums tikrai rūpi ir norite, kad gautų būtent tai, kuo užtikrintai džiaugsis. Tai apgalvotas ir protingas sprendimas.

Jei nesinori įteikti tik dovanų kupono – ženkite itin romantišką bei žavintį žingsnį ir ranka parašykite laišką apie tai, koks brangus ir ypatingas yra šis žmogus Jūsų gyvenime. Esame įsitikinę, kad tokį poelgį moteris atsimins visą gyvenimą.

Auskarai „Sabina“ su briliantais

Tikimės, kad jau jaučiate šventinę nuotaiką bei norisi džiuginti aplink esančius mylimiausius žmones. Renkant dovanas nepamirškite, kad svarbiausia yra geri ketinimai bei specialus dėmesys. Kurkime stebuklus ir dovanokime šypsenas!

Straipsnį parengė INDIVI juvelyrikos studijos papuošalų ekspertė Viktorija Matuzonytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *