juvelyras

INDIVI Juvelyrikos studija – Juvelyro žodis

juvelyrasPlanuojate įsigyti juvelyrikos gaminį? Galbūt sužadėtuvių ar vestuvinį žiedą ir nežinote kokį tinkamą pardavėją išsirinkti? Papasakosiu Jums kaip prasidėjo mano kelias į juvelyro darbą, kuris tapo ir mano didžiausiu pomėgiu.

Viskas prasideda nuo to, kai stebi aplinkinius, mane visada žavėjo rankos, matyti kokie žiedai jas puošia, matyti kokius žiedus pasirenka žmonės, oi daug galėčiau apie tai papasakoti…patikėkit, matyti kaip žmogaus rankos dirba yra kažkas nepakartojamo, juk sakoma, kad amžinai galima stebėti ugnį, tekantį vandenį ir dirbantį žmogų. Rankos, kurios gamina žiedus, vadinamos auksarankėmis, pasididžiuosiu ir pasakysiu, jog tai – apie mane. Esu INDIVI juvelyrikos studijos juvelyras, visi mane žino kaip A.J., nes mėgstu paslaptis ir intymumą. Nesvarbu kokios rankos gamina Jūsų žiedus, svarbu, kad žiedai atspindėtų Jūsų asmenybę ir lydėtų Jus visose gyvenimiškose situacijose.

Rašau Jums norėdamas pasidžiaugti, kad švenčiame INDIVI juvelyrikos studijos gimtadienį. Čia įdėta tiek mūsų komandos darbo, vilčių, jausmų, širdžių ir taip malonu matyti sugrįžtančius klientus, kurie šypsosi gavę savo svajonių žiedą. Kitiems sunku tą suprasti, tačiau INDIVI kolektyvas su kiekviena diena džiaugiasi palipėjęs aukštyn dar bent vienu laipteliu. Šis mano laiškas yra padėka Jums nuo viso INDIVI kolektyvo, kuris besąlygiškai stengiasi maksimaliai išpildyti Jūsų lūkesčius pasirenkant tinkamiausią juvelyrikos gaminį. Kuriame papuošalus tam, kad Jūs galėtumėte jais džiaugtis, o mūsų juvelyrų rankos stengiasi savo darbą atlikti kuo kruopščiau. Taigi, iš meilės savo darbui ir Jums, mano klientai, sukūriau ir ištobulinau FABJORO papuošalų liniją, kuri yra mano kūrybos rezultatas. Ši linija yra išskirtinė tuom, jog visi papuošalai yra mano sukurti ir skirti Jums. Man smagu kai Jūs norite įsigyti dizainerio – mano kurtų FABJORO papuošalų, kur kiekvienas iš jų turi savo istoriją. Rašytojai kuria istorijas o aš kuriu papuošalus, kurie galėtų papasakoti Jūsų gyvenimo istorijas. Gal kiek sudėtingai skamba, bet pabandysiu nupasakoti aiškiau. Kiekvienas mano klientas yra asmenybė, su savo norais ir įsivaizdavimu kaip turi atrodyti jo norimas papuošalas. Pamatęs žmogų savo juvelyrinėje dažniausiai iš karto galiu pasakyti ko jis ieško, tai matosi iš jo žvilgsnio ir pasimetimo lygio. Vyrai, kurie ieško sužadėtuvių žiedo savo vienintelei, įeina su tam tikra baime, galbūt bijodami to pirmo karto kai renka žiedą, galbūt baime kartais tampa tobulybės noras ir norėjimas maksimaliai įtikti savo mylimajai, todėl baisu, kad žiedas gali netikti. Poros, kurios ieško vestuvinių žiedų visada jaučiasi drąsiau, turbūt jau vien dėl to, kad atėjo dviese ir dažniausiai būna iš anksto nusimatę ko nori. Kaip smagu stebėti kiekvieną iš Jūsų ir kartu su Jumis jausti tuos pačius jausmus. Kai Jūs pasirenkate, eilė ateina man. Kitiems mano darbas atrodo tam tikra monotonija, tačiau, patikėkite juvelyro darbas yra vienas geriausių pasaulyje. Gamindamas Jums papuošalą aš galvoju apie Jus, įsivaizduoju kaip džiaugsitės gavę tai ko tikėjotės, o vėliau tuo daiktu didžiuositės ir juo puošitės. Kiekvienas papuošalas, kuris gaminamas iš didžiulės meilės savo darbui, neša Jums sėkmę. Iš tiesų dėl sėkmės nelabai žinau, tačiau, patikėkite, kiekvienas papuošalas, kurį gaminu aš – Andrėjus Jonutis, gaminamas su meile ir tik Jums.

Kurkite savo istorijas su INDIVI papuošalais.

Nuoširdžiai dėkingas Jums Juvelyras Andrėjus Jonutis – A.J.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *