Geidžiamiausi 2020-ųjų metų papuošalai

Skaičiuojant paskutines metų dienas visada smagu peržvelgti, kokie gi buvo pastarieji metai. O jie buvo iš tiesų netikėti! 2020-aisiais mūsų visų gyvenimuose atsirado kaip niekada daug neaiškumo bei nestabilumo. Tačiau, ką tikrai išmokome, tai vertinti akimirkas, praleistas su mylimiausiais žmonėmis.

Daugeliui šie metai buvo kupini pirmų kartų – sužadėtuvės, vestuvės, vaiko gimimas, gimtadienio jubiliejus ar ypatingos santuokos metinės. Džiaugiamės, kad prie šių nuostabiausių gyvenimo akimirkų galėjome prisidėti ir mes, sukuriant vestuvinius aukso žiedus, tą vienintelį sužadėtuvių žiedą su deimantu ar kitą papuošalą, kuris tapo meilės bei rūpesčio simboliu.

Tad, kokie papuošalai šiais 2020 metais buvo patys geidžiamiausi bei populiariausi?

Sužadėtuvių žiedas su deimantais

Ypatingai džiugu, kad šiais metais įvyko išskirtinai daug sužadėtuvių. Nors populiariais vis dar išliko klasikinio modelio balto aukso žiedai su vienu centriniu deimantu, pastebėjome, kad šiais metais vyrai stengėsi rinkti kuo puošnesnius bei kuo labiau iš minios išsiskiriančius sužadėtuvių žiedus su deimantais. Pats mylimiausias – žiedas „Meteora“. Šio žiedo centrinį apvalų briliantą puošia papildomas kvadratinės formos briliantinis rėmelis, o žėrėjimą dar labiau pabrėžia ir baltais deimantais puošta pati žiedo juostelė.

Taip pat, kaip niekada populiarus tapo geltonas auksas. Nors tradiciškai sužadėtuvėms yra parenkamas balto aukso žiedas, vis labiau ieškoma kažko šilto ir švelnaus akiai, todėl geltonas auksas su šiltesnių atspalvių deimantais tapo itin geidžiamu pasirinkimu.

Žiedas „Amira“ su deimantais

Deimantinės juostelės

Greičiausiai Jūsų nenustebinome ir beveik garantuojame, kad šiais metais ir Jūsų papuošalų dėžutėje atsirado iki pusės rėmelio arba pilnai per visą žiedo rėmelį deimantais papuošta juostelė. Populiariausia – „Prong Set“ juostelė, puošta 0.03 arba 0.05 karatų svorio briliantais. Šis žiedas dažniausiai pasirenkamas kaip papildoma puošmena vestuviniam žiedui. Tačiau, pasidarė itin populiaru deimantinę juostelę rinktis ir kaip pagrindinį vestuvinį žiedą. Toks juvelyrikos dirbinys atrodo itin elegantiškai bei pagyvina kiekvieną įvaizdį, todėl galima jaustis pasipuošus kasdien!

Žiedas „Prong Set“ su briliantais

Žinoma, kaip gi be spalvotų juostelių! INDIVI studijoje gaminamas žiedas “Night” su juodais deimantais sulaukė itin daug susižavėjimo ir buvo pamiltas Jūsų iš karto jam pasirodžius kolekcijoje! Nors juodi deimantai įspūdingai atrodo ir balto aukso rėmelyje, vis tik paklausiausiu deriniu tapo geltono bei rožinio aukso ir juodų deimantų derinys. Šis žiedas puikiai atrodo tiek nešiojamas vienas, tiek derinant su kitais turimais žiedais.

Perlai – subtili elegancija

Balti upiniai, auksiniai Pietų jūros ar paslaptingi Taičio perlai – kurie tapo Jūsų mylimiausiais? O kurių dar neturite savo papuošalų kolekcijoje? Neslėpsime, mes labai mėgstame kurti Jums papuošalus su perlais, nes kiekvienas iš jų – unikalus ir išskirtinis, kurio antro tokio identiško paprasčiausiai nerasite!

Pakabukas su Taičio perlu ir briliantais

Klasikiniai balti upiniai arba jūriniai perlai šiais metais buvo dažniausiai pasirenkama kaip dovana gimtadienio arba perlinių vestuvių metinių proga. Tačiau šiais metais daugiausiai susidomėjimo sulaukė šiltų atspalvių auksiniai Pietų jūros perlai. Ir nieko nuostabaus – šie perlai vieni labiausiai vertinamų pasaulyje, o taip pat Lietuvoje dar retai pastebimi, todėl ypač domina ieškančius kažko nematyto. Šių perlų spalva gali kisti nuo švelniai gelsvų tonų iki sodraus tamsiai auksinio atspalvio, kuris tobulai atrodo kartu su geltonu bei raudonu auksu.

Auskarai su Pietų jūros perlais ir briliantais

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Nepaisant to, kad šiais metais pasaulyje susiklosčiusi situacija pakoregavo daugelio planus, jausmai niekur nedingo ir poros prisiekė amžiną meilę bei mainėsi aukso žiedais.

Vestuviniai žiedai „Santorini“

Klasikiniai vestuviniai žiedai visada išlieka populiariu pasirinkimu, tačiau šiais metais poros ieškojo kažko simboliško bei mielo širdžiai. Būtent dėl šios priežasties didžioji dalis mūsų sukurtų vestuvinių žiedų buvo puošti graviruotais inicialais arba išskirtine žiedo paviršiaus faktūra.

Tiesa, jau minėjome, kad šiais metais kaip niekada buvo populiarios įvairaus dydžio deimantinės juostelės klasikiniam vestuviniam žiedui papuošti. Jei moterys savo žiedus labiau linkusios puošti baltais briliantais, vyrai rinkosi juodus deimantus arba tamsiai mėlynus safyrus. Užtenka vos kelių akmenukų ir žiedo dizainas tampa elegantišku bei unikaliu.

Vestuviniai žiedai „Saturno“

Tokie buvo populiariausi bei geidžiamiausi juvelyrikos dirbiniai 2020 metais. O kas tapo Jūsų mylimiausiu papuošalu? O galbūt dar planuojate tokį įsigyti ateinančiais metais? Neskubėkite ir išsirinkite tai, kad Jums mieliausia širdžiai. Žiedas su deimantu ar pakabutis su perlu gali tapti ne tik pagrindiniu Jūsų įvaizdžio akcentu, tačiau ir ilgaamžiškumo simboliu bei asmeniniu talismanu.

INDIVI juvelyrikos studijos komanda linki Jums gražių artėjančių 2021-ųjų metų. Kurkime gražiausiais akimirkas su brangiausiais žmonėmis bei nepamirškime apsupti išskirtiniu dėmesiu bei rūpesčiu tuos, kuriuos mylime! 

Straipsnį parengė INDIVI juvelyrikos studijos papuošalų ekspertė Viktorija Matuzonytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *