2020 metų vestuvinių žiedų tendencijos

Skaičiuojant paskutinio žiemos mėnesio dienas, vestuvių planavimas įgauna pagreitį. Tobulos suknelės bei solidaus kostiumo paieškos, kvietimai, dekoracijos, povestuvinė kelionė ir kiti malonūs rūpesčiai. Galbūt jau spėjote aptarti visas svarbiausiais detales, tačiau ar nepamiršote pasirūpinti vienu išties svarbiu pirkiniu – vestuviniais žiedais?

Paprastai žiedų gamyba gali užtrukti nuo dviejų iki keturių savaičių ar net ilgiau, priklausomai nuo Jūsų norų bei užsakymo sudėtingumo, tad verta nelaukti paskutinės minutės ir pradėti sau tinkamiausių vestuvinių žiedų paieškas jau dabar.

Žinoma, tų vienintelių žiedų paieška gali tapti rimtu iššūkiu. Šiandien turime tiek daug galimybių ir pasirinkimų! Iš vienos pusės tai nuostabu ir suteikia visiškos kūrybinės laisvės, tačiau kita vertus, išsirinkti būtent Jums skirtą vestuvinį žiedą gali tapti išties sudėtinga.

Nesuklysime paminėdami, kad renkantis vestuvinius žiedus svarbiausias kriterijus yra patogumas. Tačiau norisi ne tik patogaus, bet ir akiai mielo bei unikalaus papuošalo. Tad, ieškantiems idėjų, norime pristatyti keletą naujausių vestuvinių žiedų tendencijų šiems ypatingiems 2020-iesiems metams.

Svarbiausia – individualumas

Paskutiniu metu tapo visiškai akivaizdu, kad savo jungtuvių šventei besiruošiančios poros ieško unikalių bei išsiskiriančių sprendimų. Norisi, kad kiekvienas žiedas būtų kuriamas individualiai, o užsakovai nestokoja fantazijos bei turi išties nuostabių ir kūrybingų idėjų.

Didžiausias dėmesys teikiamas išskirtinėms detalėms – žiedai puošiami briliantais ar spalvotais brangakmeniais, kartu derinamas kelių spalvų auksas. Galbūt nustebinsime, tačiau šiandien vestuvinį žiedą pagyvinti deimantais renkasi ne tik moterys. Vienu baltu briliantu ar vientisa juodųjų deimantų juostele savo žiedus šiandien noriai puošia ir vyriškosios lyties atstovai.

Taip pat, vis dažniau poros renkasi graviravimą vidinėse žiedo pusėse – įamžinami ne tik porų inicialai ar vestuvių data, tačiau kuriamos ir išskirtinės frazės ar žodžių junginiai, kurie turi svarbią reikšmę sutuoktiniams.

Vestuviniai žiedai „Jupiter

Skirtingi vestuviniai žiedai

Pamirškite taisyklę, kad tiek moteriškas, tiek vyriškas žiedai turi būti identiški. Šiandien tapo itin populiaru rinktis skirtingų žiedų variantą. Tačiau, žinoma, bent šiek tiek panašumų vis tiek norisi, todėl ieškoma kūrybingų sprendimų.

Dažniausiai renkamasi to paties dizaino, tačiau skirtingų spalvinių derinių žiedus. Taip pat, žaidžiama su paviršiumi. Galite rinktis tradicinius geltono aukso, 3-5 milimetrų pločio žiedus, tačiau išgauti skirtingas faktūras. Pavyzdžiui, moteriškas žiedas blizgus, o vyriškas – matinis.

Jei išsirinkote Jums patinkantį žiedo modelį, tačiau norite pridėti tam tikrą išskirtinę detalę, drąsiai sakykite tai savo konsultantui. Šiandieninės technologijos leidžia sukurti visiškai unikalius bei išradingus kūrinius.

Vestuviniai žiedai „Faro

Deimantinė juostelė – geidžiamiausias pasirinkimas

Galime drąsiai teigti, kad populiariausiu moterų pasirinkimu tapo klasikinio vestuvinio žiedo ir deimantinės juostelės derinys. Kas gali atsispirti nepakartojamam deimantų spindesiui?

Renkantis deimantinės juostelės ir klasikinio vestuvinio žiedo derinį, verta atkreipti dėmesį į žiedų pločius. Derinant kelis žiedus vienu metu, klasikinis žiedas turėtų būti iki 4 milimetrų pločio. Optimaliausiais variantas – 3 milimetrų pločio klasikinis vestuvinis žiedas ir maždaug 2 milimetrų pločio deimantinė juostelė.

Deimantinė juostelė „Channel set

Vis populiarėjantis metalas – platina

Nors vestuvinius žiedus dažniausiai gamina iš tradicinio 585 ar 750 prabos aukso, vis daugiau porų susižavi žiedais iš platinos. Platina – itin ilgaamžiškas bei stiprus metalas, simbolizuojantis tvirtumą bei amžinybę.

Žinoma, verta paminėti, kad žiedų iš platinos kaina gali gerokai viršyti tradicinių aukso žiedų kainą. To priežastis – sudėtingas gamybos procesas. Juvelyrai, gamindami papuošalus iš platinos, gamybos procesui sugaišta net kelis kartus daugiau laiko.

Žiedai iš platinos gali būti dėvimi kasdien ir ilgai išlikti atsparūs įbrėžimams ar natūraliam nusidėvėjimui.

Nors papuošalus iš platinos Lietuvoje gamina vis dar nedaugelis, juvelyrikos studijoje INDIVI galite užsisakyti savo vestuvinius žiedus iš šio ilgaamžio metalo. Internetinėje svetainėje ar gyvai salone galite išsirinkti sau patinkanti žiedų modelį, o mes paskaičiuosime, koki būtų tokio varianto kaina.

Vestuviniai žiedai „Brunel

Žinoma, pirmiausiai visada rekomenduojame užsukti į saloną gyvai ir pasimatuoti bent kelis skirtingus variantus. Dažnai pasitaiko, kad poros galvoje būna susikūrę vieną vaizdinį, tačiau pasimatavus panašius pavyzdžius gyvai, vaizdas neatitinka lūkesčių arba suvokiama, kad pagal piršto formą ar patogumą norėtųsi rinktis visiškai kitą variantą. Todėl labai svarbu paieškai skirti daugiau laiko ir turėti bent kelis pasirinkimo variantus.

INDIVI studija maloniai kviečia apsilankyti ir išsirinkti tinkamiausią variantą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *